Karjeros galimybės

Mes tikime, kad kiekvienas darbuotojas gali turėti reikšmingos įtakos įgyvendinant net ir pačius svarbiausius NBFC tikslus. Todėl čia visada bus vertinamos ne tik Tavo žinios, gebėjimai, bet ir iniciatyva bei noras kartu kurti mūsų naują organizaciją ir pokyčius viešajame sektoriuje.

Vidinių ekspertų komanda

NBFC suteikia puikias galimybes tobulėti kiekvienam darbuotojui. Mes siekiame auginti skirtingų sričių ekspertus, juos buriame į vieną komandą, skatiname dalytis savo žiniomis, mokomės vieni iš kitų. Todėl čia turėsi visas galimybes ne tik tobulėti, bet ir pelnyti eksperto vardą.

Karjeros galimybės augančioje įstaigoje

Nuo 2020 m. vidurio NBFC pradėjome II ir III konsolidacijos etapus, kurių metu konsoliduojamos likusių viešojo sektoriaus įstaigų buhalterinės apskaitos ir personalo administravimo funkcijos. Mes augame, o kartu auga ir profesionalių darbuotojų poreikis bei karjeros galimybės. Todėl šiandien – pats tinkamiausias metas užsiimti tvirtą savo karjeros starto poziciją NBFC.

Tapimas valstybės pokyčio dalimi

Esame vieni pirmųjų, prisidedančių prie reikšmingo viešojo sektoriaus pokyčio valstybėje. Su metais jo rezultatai taps vis akivaizdesni. Kiekvienas šiandien drauge su NBFC komanda nueitas žingsnis, kiekvienas palengvintas buhalterinės apskaitos ar personalo administravimo procesas vieną dieną taps reikšmingu pokyčiu, kurio dalimi gali tapti ir Tu. Tai pats geriausias laikas imtis svarbaus vaidmens besikeičiančiame viešajame sektoriuje.

Atsiliepimai